Zásilky odesíláme 3-5 pracovních dní od přijetí úhrady.

MEDVÍDEK - sojová svíčka

6215
  • 1 z 3

MEDVÍDEK - směs éterických olejů vhodná pro děti . Obsahuje olej borovicový, mateřídouškový, eukalyptový, badyánový a další.

SVÍČKA I KALÍŠEK JSOU RUČNĚ VYRÁBĚNY V NAŠÍ DÍLNĚ.

PO VYHOŘENÍ SVÍČKY JE MOŽNÉ KALÍŠEK VYUŽÍVAT NA ČAJOVÉ SVÍČKY.

výška: 6cm / průměr 5cm / objem: 40ml / doba hoření: 13 hodin - hoří o polovinu pomaleji, něž běžné parafínové svíčky stejné velikosti.

 

♥ z přírodního vosku ze sójových bobů, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný..

♥ 100% esenciální olej vysoké kvality


  • (1 ks) dostupné
139 Kč
Kategorie: SVÍČKY
 

 Doporučení: Pokud je knot příliš dlouhý, před zapálením ho zkraťte na délku 3-5 mm. Každé zapálení svíčky by mělo být dostatečně dlouhé tak, aby se utvořilo roztavené jezírko vosku po celé ploše svíčky. S délkou hoření stoupá intenzita vůně. Nenechávejte však svíčku hořet déle než 3-4 hodiny .Z bezpečnostních důvodů nikdy nenechávejte Vaši svíčku zcela vyhořet na dno nádoby. Zbylý vosk můžete použít například do aromalampy.

Upozornění: Nemanipulujte se svíčkou, když hoří, uchovávejte mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a domácích zvířat. Neumísťujte svíčky do průvanu. Neumísťujte svíčky blízko zdroje tepla. Plamen vždy uhaste. Nesfoukávejte ho. Čajové svíčky používejte pouze ve svícnech a lampách s dostatečným odvětráváním.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.