Zásilky odesíláme 3-5 pracovních dní od přijetí úhrady.

jemná - sojová svíčka (čajová)

6206

JEMNÁ- příjemná vůně senných květů. Éterické oleje - eukalyptový, mátový, pomerančový, lavandinový, jalovcový, citronelový, smrkový, fenyklový, hřebíčkový a další.

SVÍČKA I KALÍŠEK JSOU RUČNĚ VYRÁBĚNY V NAŠÍ DÍLNĚ.

PO VYHOŘENÍ SVÍČKY JE MOŽNÉ KALÍŠEK VYUŽÍVAT OPAKOVANĚ NA ČAJOVÉ SVÍČKY.

Váha cca 16g, průměr 4,5cm, doba hoření cca 4,5 hodiny - hoří o polovinu pomaleji, něž běžné parafínové svíčky stejné velikosti.

 

♥ z přírodního vosku ze sójových bobů, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný..

♥ 100% esenciální olej vysoké kvality

 

  • (5 ks) dostupné
49 Kč
Kategorie: SVÍČKY
 

Doporučení: Pokud je knot příliš dlouhý, před zapálením ho zkraťte na délku 3-5 mm. Každé zapálení svíčky by mělo být dostatečně dlouhé tak, aby se utvořilo roztavené jezírko vosku po celé ploše svíčky. S délkou hoření stoupá intenzita vůně. Nenechávejte však svíčku hořet déle než 3-4 hodiny .Z bezpečnostních důvodů nikdy nenechávejte Vaši svíčku zcela vyhořet na dno nádoby. Zbylý vosk můžete použít například do aromalampy.

Upozornění: Nemanipulujte se svíčkou, když hoří, uchovávejte mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a domácích zvířat. Neumísťujte svíčky do průvanu. Neumísťujte svíčky blízko zdroje tepla. Plamen vždy uhaste. Nesfoukávejte ho. Čajové svíčky používejte pouze ve svícnech a lampách s dostatečným odvětráváním.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.