Produkty skladem odesíláme do 24hodin od přijetí úhrady.

sojová svíčka v kokosu

MAXI SVÍČKA V MISCE Z KOKOSU - směs éterických olejů na uklidnění a uvolnění dýchacích cest -  levandule, eukalyptus, citrón a další.

SVÍČKA JE RUČNĚ VYROBENA V NAŠÍ DÍLNĚ.

JEDNÁ SE O MAXI SVÍČKU: výška 10-12cm/ průměr: 10-11cm / 450g vosku. Svíčka hoří o polovinu pomaleji, něž běžné parafínové svíčky stejné velikosti.

 

♥ z přírodního vosku ze sójových bobů, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný..

♥ 100% esenciální olej vysoké kvality

na objednávku (4 ks)
Kód: 6209
420 Kč

Doporučení: Pokud je knot příliš dlouhý, před zapálením ho zkraťte na délku 3-5 mm. Každé zapálení svíčky by mělo být dostatečně dlouhé tak, aby se utvořilo roztavené jezírko vosku po celé ploše svíčky. S délkou hoření stoupá intenzita vůně. Nenechávejte však svíčku hořet déle než 3-4 hodiny .Z bezpečnostních důvodů nikdy nenechávejte Vaši svíčku zcela vyhořet na dno nádoby. Zbylý vosk můžete použít například do aromalampy.

Upozornění: Nemanipulujte se svíčkou, když hoří, uchovávejte mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a domácích zvířat. Neumísťujte svíčky do průvanu. Neumísťujte svíčky blízko zdroje tepla. Plamen vždy uhaste. Nesfoukávejte ho. Čajové svíčky používejte pouze ve svícnech a lampách s dostatečným odvětráváním.